HAVUZ

Aktivite Yüzme Havuzu ( Su Kaydıraklı )
Toplam 950m2 genişliğindeki düzenli bakımları ve kontrolleri yapılan açık yüzme havuzunda güven içerisinde yüzebilirsiniz. 140cm derinliğindeki havuzumuzun etrafındaki geniş güneşlenme terasında yeterli gölge alan ve şezlong bulunmaktadır. 5 adet su kaydırağımız farklı macera seçenekleri sunmakta, 85 metreye ulaşan uzunlukları ile eğlenceyi doruğa çıkarmaktadır. (Su kaydıraklarımızın düşme havuzu ısıtılmakta ve özellikle bahar aylarında kaydırakları kullanmak isteyen misafirlerimize eşsiz bir konfor sunmaktadır)
Gün içerisinde çeşitli animasyon etkinlikleri ve spor aktiviteleri de bu havuzumuzda yapılmaktadır.

Çocuk Havuzu

40 cm ve 20 cm derinliklere sahip çocuk havuzunda minik misafirlerimiz serinlerken aileleri de palmiyelerin yarattığı tropikal manzara eşliğinde şezlonglarına uzanabilecekler.

Dinlenme Havuzu
Ana bina ve yatak ünitelerimizin orta kısmında bulunan dinlenme havuzu 300 m² boyutu ve 140 cm derinliğindedir. Otelimizde tatillerini geçiren misafirlerimizin dinlenmeleri ve gürültüden uzak tatil keyfini doyasıya yaşamaları için tasarlanmıştır.

Kapalı Havuz
Kışın havuz keyfi çıkartmak isteyen konuklarımız için özel olarak ısıtılan (27 — 28 derece) ve doğrudan güneş ışığı alabilen kapalı havuzumuzun derinliği 140 cm olup, genişliği 130 m2dir. Ayrıca kapalı havuz bölgesinde 40 cm derinliğinde 18 m2  çocuk havuzu bulunmaktadır.