Rezervasyon yap!
Loading
BELEK BEACH RESORT HOTEL

Biz kimiz.

Antalya şehir merkezine 45 km, Antalya Hava Limanına 35 km uzaklıkta bulunan Belek Beach Resort Hotel, 48.000 m² lik alanda kurulmuş ve 01 Nisan 2005 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır. 2022 yılında geniş kapsamlı bir çalışma ile odalarımız ve misafir kullanım alanlarımızın büyük bölümü yenilenmiştir.

Özel tasarlanmış peyzajı içerisinde palmiyeler ve Akdeniz’e özgü ağaç türlerinin eşlik ettiği plaja kadar uzanan gezi yolları ile keşfedilmeyi bekleyen yeniliklerimize ulaşabilirsiniz. Eğlence ve macerayı birlikte sunan su kaydırak parkı, alternatif yüzme havuzları, toplam 800 m² alana sahip Flamini Çocuk Kulübü, performans sahnesi ve yeni öğle yemeği restoranları, Belek / Boğazkent'in deniz ve güneşi ile birleşmekte, misafirlerimize özlenen ve farklı bir tatil anlayışını sunmaktadır.

Tesisimiz bünyesindeki konaklama üniteleri, misafirlerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılayacak ve rahat bir tatil yapmalarına imkan verecek şekilde yenilenmiştir. Modern yaşamın ihtiyaçlarını geleneksel konfor anlayışımız ile karşılayacak odalarımızın tamamı ve bütün açık alanlarımız, kesintisiz bağlantı imkanı sunan WiFi6 teknolojisine sahip internet altyapısı ile donatılmıştıra.

BELEK BEACH RESORT HOTEL

Vizyonumuz

Her yaştan misafirimize üstün hizmet vererek memnun ayrılmalarını sağlamak, insan kaynağını ve teknolojiyi en verimli şekilde kullanarak çalışmak, tavsiye edilen ve tercih edilen bir marka olmak.

BELEK BEACH RESORT HOTEL

Misyonumuz

Kalitemizi sürekli geliştirip misafirlerimizin beklentileri doğrultusunda büyüyen bir otel zinciri haline gelmektir.

Image #1