Rezervasyon yap!
Loading
HİZMETLERİMİZ

Toplantı Salonları

Toplantı salonlarımız, adım attığınız anda sizi etkileyen zarif atmosferiyle toplantılarınıza anlam ve değer katmak için tasarlanmıştır.

Ana salonumuz, 500 metrekarelik geniş bir alanda konuklarını ağırlamaktadır. Ayrıca, 7 adet workshop salonumuz da farklı gruplar için özel olarak tasarlanmıştır. Bu salonlar, daha küçük toplantılar ve çalışma grupları için idealdir.

Bilgi Toplantı Salonları

Teknolojik bir altyapıyla donatılmış, Bilgi Toplantı Salonları; gelişmiş ses ve görüntü sistemleri, yüksek hızlı internet bağlantısı ve modern sunum ekipmanlarıyla toplantılarınızı en üst düzeyde destekler. Ayrıca, salonlarımızın göz alıcı dekorasyonu, zevkle seçilmiş mobilyaları ve aydınlatma düzenlemeleri, toplantılarınıza prestij katarken, katılımcılarınızın konforunu da sağlamaktadır.

AVANTAJLAR VE HABERLER

Daha Mutlu Misafirlerimiz

Hoş geldiniz! Avantajlar ve Haberler sayfamızda; etkinlik duyuruları, avantajlı ayrıcalıkları ve otelimizle ilgili güncel haberleri bir arada bulabilirsiniz.

Kaçırmak istemeyeceğiniz etkinlikleri ve benzersiz ayrıcalıkları takip etmek için sayfamızı düzenli olarak ziyaret etmeyi unutmayın.

Balayı
Konseptimiz

Düğün heyecanı yerini tatlı bir yorgunluğa bırakırken ihtiyacınız olan şey tabi ki muhteşem bir balayı tatili...

DJ Burak Yeter
4 Ağustos’ta
Belek Beach
Resort Hotel’de

Dünyaca ünlü DJ canlı performans ile sizi bekliyor.

Bebekler için
özel paketler

En özel misafirlerimiz için her şeyi düşündük.

Dünyanın en iyi
25. Resort Oteli

2023 yılı TOP HOTELS müşterileri arasında Dünyanın en iyi 25. Resort Oteli Belek Beach Resort Hotel seçildi.

Image #1